Jak se žení Debianista

Jelikož se budu brzy ženit a jsem adminem a uživatelem Linuxových mašin s distribucemi Debian a Ubuntu , tak mě velmi pobavil obrázek, který mi přišel Jabberem , proto si ho sem postnu :-).

12 komentářů:

OldSoldier řekl(a)...

Skvely :-)

Bugsle řekl(a)...

LOL , LOL a ještě jednou LOL.

Libor řekl(a)...

Výborný obrázek. Jinak taky mám Ubuntu a svatba mě čeká v září :) .

Miloš řekl(a)...

Noojo to gratuluji, mě to čeká už za 25 dní ;)

Milroe řekl(a)...

No jo no, jaky si to udelas taky to mas :) Preju uspesnou instalaci :)))

oldsoldier řekl(a)...

2 Libor: Neodpustim si malou reklamu :-) Tak kdybys chtel Ty nebo Tva nastavajici uchovat vzpominku, nabizim Ti sve sluzby :-)

Vice viz: http://www.video-brk.com

Miloš řekl(a)...

Nevadí Jiříku, já ti tu reklamu odpustím ;)

oldsoldier řekl(a)...

Duxford: Se Ti nedivim - nechces si me nasrat, co :-)))

--==[FReeZ]==-- řekl(a)...

Super joke ! btw. Ubuntu a Debian jsou pro holky, nechapu jak to nekdo muze nasadit ve firme, ale nejspis s tim pracuji sekretarky, nebo podobni lide, nebo mozna (protoze je tady ruzove pozadi formulare) je Ubuntu a Debian taky pro ..... , omg, mizim, fuj

Miloš řekl(a)...

ÁÁÁááá nějakej další rádoby drsnej hacker, podle kterého je debian pro BFU a jediný správný distro pro drsoňe jako je on je Gentoo, nebo jiné src distro, nebo raději rovnou [Free|Net|Open]BSD.
Takový lidi fakt miluju, plnou hubu keců, ale skutek utek. Takovejm blbečkum se musím fakt smát, ale na druhou stranu je mi jich trochu líto.

--==[FReeZ]==-- řekl(a)...

duxford: rec byla pouze o clanku (Debian a Ubuntu), inteligentni clovek do diskuse nezahrnuje osobni urazky. A nyni dodavam: "takovejm blbečkum se musím fakt smát, ale na druhou stranu je mi jich trochu líto."

Miloš řekl(a)...

FReeZ: O jakém článku? Žádný článek nevidím, jen tu mám postnutý vtip na svém osobním blogu.
Dále tě musím opravit v několika věcech: Tak za prvé, toto není žádné diskuzní fórum, ale komentáře k příspěvkům na blogu, proto se tu nemůže jednat o diskuzi. Za druhé flamewar (a urážky) jsi začal ty a za třetí, pokud začneš psát jakékoliv urážky do komentářů na osobním blogu, pak je to každopádně osobní.
No a ve finále tě jen opět polituji, že nejsi schopen sám vymyslet, co by jsi sem napsal a musíš mě proto citovat, což mi samozřejmě lichotí :-P