Pochvala pro T-Mobile

Nechci tu dělat reklamu, ale když už si neberu servítek při kritizování mobilních operátorů, tak když si někdo zaslouží pochvalu, má ji mít. Asi od dvacátého listopadu vlastním skvělý "T-Mobile MDA Compact". Minulou neděli se mi stalo to, že miniUSB konektor který je u tohoto přístroje použit jak pro nabíjení, tak i pro komunikaci s počítačem, se rozbil. Plast který je uvniř konektoru a drží kontaktní drátky se prostě vylomil. Proto jsem si udělal celkovou zálohu na MMC kartu a v pondělí zašel do nejbližší značkové prodejny reklamovat přístroj. Nahlásil jsem, že přístroj nekomunikuje s PC a nenabíjí se.

Mile mě překvapilo, že mi zaměstnanec T-Mobile automaticky nabídl zdarma k zapůjčení náhradní mobilní telefon s omluvou, že nebude stejný. To mi samozřejmě nevadilo a tak jsem obdržel celkem příjemný přístroj "SE K700i".

To, čím si u mě T-Mobile nejvíce šplnhul byla rychlost vyřízení reklamace. Již v sobotu mi přišla SMS, že je mé MDA připraveno k vyzvednutí. Tentýž den jsem se dostavil na značkovou prodejnu, kam jsem přístroj odnesl k reklamaci a vyzvedl si opravený.

6 komentářů:

migon řekl(a)...

tos ja si hochy a slecny taky chvalim :-)

oldsoldier řekl(a)...

Od 1.3. jsem taky zakaznikem T-Mobile, takze uvidime :)

migon řekl(a)...

no konecne :-)

oldsoldier řekl(a)...

Co jinyho mi zbyvalo, kdyz ze me u oskara (vodafounu) delali blbce :-)

JIP.XF.cz řekl(a)...

Já mám od začátku Oskara a taky mne velice začíná štvát. Nepřehlednost jejich webu se nijak nezlepšila ani poté, co je koupil vodafone... Navíc se příšerně zdražil roaming. V Německu si už nemůžu vybrat operátora a poslat SMS za necelé 4 koruny, ale musím se smířit s cenou více než dvojnásobnou:((
Stále se však, i když už jen malinko, drží cenově nejníž a nerýžuje peníze za posílání SMS z internetu(a neprodává blokované telefony). Jakmile se jeden z těchto argumentů změní tak jdu taky jinam! :(

Miloš řekl(a)...

No blokovane telefony sice mozna prodavaji, ale na vyzadani ti reknou heslo (uklada jim to zakon).
Vice cisel na jedne SIM imho podporuji take (minimalne jeden z nich).

O ryzovani na SMS zasilanych z webu se moc mluvit neda. U T-Mobile muzes do jejich site poslat min. 20 SMS zdarma, ale musis byt jejich klientem (musis mit ucet na t-zones), cizi klienti at si zaplati. A Eurotel je poskytuje zdarma, ale pridava reklamu. On totiz provoz neco taky stoji. U Vodafone je to sice zdarma, ale uvidime jak dlouho a navic maj strasne velke latence u preposilani emailu na mobil.

IMHO mas zastarale informace ;-)