Odborný GLOBUS team

Tak jsem včera byl pro něco v Glolbusu, neboť jsem věděl, že tam maj asi o stopade levnější jeden kousek zboží než ve specializovaném obchodě. Věděl jsem přesně co chci koupit a věděl jsem, že v Čakovickém Globuse to maj. Problém byl v tom, že jsem pro to byl na Černém mostě. Obvykle se na nic personálu v hypermarketech neptám, neboť o jejich informovanosti silně pochybuji a bohužel musím konstatovat, že právem. Občas však nastane situace, kdy vyzkouším veškeré lokace, kam by mohlo hledané zboží patřit, ale nikde ho nenajdu. Pak mi nezbude, než se septat Globusáckého domorodce na cestu. A zde je právě kámen úrazu.

Včera, když jsem hledal švýcarký nůž a nenašel jsem ho ani v nářadí, ani v domácích potřebách jem se chtěl zeptat na cestu. Dlouho jsem ale neviděl žádného domorodce. Když jsem konečně jednoho spatřil a došel k němu, položil jsem mu jednoduchou otázku, kde mohu najít kapesní nože. Po krátkém tichu následovala odzbrojující odpověď: "To nevedeme, my sme elektro." (bylo to v odděleni sanity, protože tam jsem ho dohnal). Zůstal jsem na něj koukat jako blázen a pak jsem mu tedy vysvětlil, že kapesní nůž hledám v sortimentu Globusu, nikoliv jeho oddělení, které neměl navíc napsané ani na uniformě. Když toto pochopil, odpověděl obligátním "Nevím".
Poté jsem se na stejnou otázku zeptal u informací, kde mě poslali k jiným informacím které jsou u pokladen, že prý tam asi budou ve vytrýnce. Byli tam, ale ne ten typ, který jsem chtěl koupit. Po té, co mi bylo zděleno, že maj jen to co vidím za sklem, jsem to vzdal a řekl, že tedy zajedem do Čakovic. Když jsme tedy šli k pokladně, tak tam na několika pokladnách visel tento typ nože, spolu ještě s dalšími čtyřmi jinými. Navíc mě mile překvapilo, že je ještě o 30,-Kč levnější, než jsem myslel. Vzali jsme ho a šli ke kase. Po pípnutí čárového kódu, se oběvila cena o 30,-Kč větší než byla na cenovce. Prostě měli zpřeházené cenovky, ale bez brýlí není číslo čárového kódu na cenovce k přečtení.

Globus, pro vás cokoliv!!!
No nezabili byste je?

4 komentáře:

Milroe řekl(a)...

No, tak to je síla :) Ale tady je krásně vidět, že trpělivost přináší úrodu!!

Cuba řekl(a)...

Pokud vás u informací poslali k vytríně a ne někam jinam tak je to ještě v mezích hypermarketové "etiky" :-)

Lukáš řekl(a)...

Co si nenajdeš to ti neprodají.

gator řekl(a)...

150 kacek se nekde projevit musi :))