Třetí epizoda hvězdných válek

Včera jsme byli v kině se na ní podívat. Musím říct, že George Lucas brilantně uzavřel dějový kruh. Všichni příznivci StarWars sices věděli jak to musí dopadnout, ale přesto jste pořád doufali, že to tak nebude ;-)

Moc se mi například líbila změna atmosféry při vzniku lorda Darth Vadera . Vše tak nějak plynule přeslo do atmosféry starých dílů, tedy epizody 4 až 6. No více bych neřešil, tato epizoda je možná trochu depresivní, ale moc se mi líbíla.

2 komentáře:

Honza řekl(a)...

Tak v sobotu už jsem se konečně byl podívat na Pomstu Sithů. Kinosál byl úplně plnej, ale to se samozřejmě dalo čekat. No ještěže jsme si lístky koupili už tak dopředu, jinak bychom seděli ani nevím kde. K filmu. Byl to fakt zážitek. Myslím, že každej fanda Hvězdných válek si přišel na svý. A těm, kdo tam ještě nešli, tak vřele doporučuju.

Ještě mám takovou jednu malou poznámku. Objednávali jste si někdo už něco (např. notebook) přes i-shop http://www.device.cz/ ? Našel jsem ho v týdnu při brouzdání na netu, a jejich ceny se mně docela líbí. Jen bych chtěl vědět, jestli s ním už máte někdo nějaký zkušenosti.

Miloš řekl(a)...

Nic proti, ale s tímto druhem reklamy na svůj i-shop moc neuspěješ, neboť do komentářů přidáváme ke všem odkazům parametr "nofollow", viz tento příspěvek, takže ho prohlížeče ignorují a tobě se nezvýší pagerang.
Pokud jsem tě nařkl neprávem, pak se omlouvám, ale už jsem z komentářového spamu znechucen. Má odpověď je NE, tento obchod neznám, ale nijak mě nezaujal a vypadá uboze a amatérsky. Nefunguje ani pořádně menu ve Firefoxu a nevím, proč je tam například sekce pro handheldy, když je prázdná.