Registrované partnerství

Jaká ostuda!!! Naši páni předáci opět smetli ze stolu návrh zákona o registrovaném partnerství homosexuálů. Já vím, že to není novinka, ale to už několik let. Někteří si návrh ani nepřečetli a někteří se raději ani nedostavili, protože to přeci není důležité. Kdyby to četli, neoháněli by se dětmi, neboť zákon by homosexuálním párům adopce nepovoloval. Já osobně nejsem homosexuál, ale o to tu nejde. Myslím si, že v moderní demokratické společnosti bychom neměli dopustit takovouto diskriminaci. Kde bereme tu drzost diktovat někomu, s kým stráví svůj život a s kým bude sdílet nejen majetek, který má právo dědit? Pochopím, že se toto dělo ve sředověké společnosti ovládané církví a jejími pravidly, ale dnes? V jednadvacátém století? No to je trochu moc. Nechápu, jak ještě může někdo prohlásit, že zvítězil zdravý rozum? Ať se na mě nikdo nezlobí, ale to může jen debil. Na druhou stranu chce naše socanská vláda jiným menšinám pravomoci a práva zvyšovat. To fakt nechápu!

4 komentáře:

Jarda řekl(a)...

Nedá mi to,ale musím proti celému tomuto článku protestovat.Nechci je diskriminovat,ale pravda je,že homosexualita není úplně normální,což znamená,že ji jako normální brát nemůžem.Je to nemoc,tudíž by se homosexuálové měli brát jako nemocní lidé.Ovšem,když má někdo zvětšenou prostatu(což je nemoc),taky se tím nechlubí,a kdyby se chlubil vypadalo by to přinejmenším podivně.
A k této větě:"Kde bereme tu drzost diktovat někomu, s kým stráví svůj život a s kým bude sdílet nejen majetek, který má právo dědit?". Když se homosexuálům podá prst a povolí se registrované partnerství,KDY BUDOU CHT'ÍT CELOU RUKU,a začnou tvrdit že mohou vychvávat děti jako normální rodina.Podotýkám že normální rodinu(a to mi nikdo nevyvrátí)tvoří matka a otec.

OldSoldier řekl(a)...

Procital jsem starsi clanky a narazil na tenhle tvuj komentar. Kde jsi prišel na to, ze homosexualita je nemoc (jak to muzes prirovnavat ke zvetseny prostate?)

Homosexualita je vyvojova anomalie-to ano, ale to6 prstu na nohou nebo schizofrenie take. A maji tito lide upreno pravo ozenit/vdat se? Nema vid? Tak proc homosexualove ano?

Predstav si situaci, ze zije spolu par dvou lidi ve spolecne domacnosti (ne nutne homosexualni). Nejsou oddani a jeden z nich umre (a to zrovna ten, na ktereho byl psan ten byt) - vis, co se stane? Ten zivy se bude muset vystehovat. A takovych komplikaci je pri zivote "na hromadce" vic. Heterosexualni par se muze ozenit a vyresit tyto problemy. Homosexualnimu paru toto pravo upirame.

Zamysli se nad tim.

PS. Jsem ortodoxni heterosexual (to znamena, ze chlapovi nedam pusu ani na tvar :-D)

Pavel Cisar řekl(a)...

teda ten komentar s homosexualita je nemoc je fakt vostrej. ja sem teda hetero ale tohle me fakt dostalo. vubec dnesni vetovani zakona nasim skvostnym vaclavem je fakt komicky. s takovymhle pristupem tu bude fakt vsechno stat za ...

oldsoldier řekl(a)...

Mam pocit, ze prezidentovo veto melo smysl. Ten zakon nebyl dobre napsany a byly tam diry. Tim ovsem nerikam, ze by registrovane partnerstvi nemelo existovat. Urcite by melo.

To Pavel Cisar: Nejsi ten Pavel Cisar, co kazdorocne prednasi v Belohradu? :-)